KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14235410
nr 1423 5410
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 1956, J Bruggner. Olja på duk, 88x67, yttermått inklusive ram: 97x77 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 19:35:22
100 kr
250 kr